1%-os felajánlások

KÖSZÖNJÜK FELAJÁNLÁSAIKAT!

Az alapítvány működését és fennmaradását elsősorban

a személyi jövedelemadókból befolyó 1% biztosítja.

Kérjük, Ön is támogasson minket, hogy céljainkat megvalósíthassuk!

AZ 1 %-OS FELAJÁNLÁSOK FELHASZNÁLÁSA

2020. évben

KEDVES SZÜLŐK!

Köszönjük, hogy 2019. évi adójuk 1%-ának felajánlásával 2020. évben is támogatták az Óvárosi Óvoda Gyermekeiért Alapítványt.

Így az Alapítvány számlájára 95. 974 Ft érkezett.

Az Alapítványunkra befizetett összeget ez idáig elsősorban óvodásaink számára helyben szervezett gyermekprogramra, a vizuális neveléshez szükséges alapanyagokra, festékekre, szakkönyvekre fordítottuk.

További felhasználása 2021. évben a járványügyi helyzet által engedélyezett gyermeknapi programokra, erdei óvodára, karácsony alkalmával pedig játékokra, a fejlesztést elősegítő szakkönyvekre, játékgyűjteményekre történik, melyek jelentősen elősegítik Pedagógiai Programunk sikeres megvalósítását.

Kérjük, hogy a jövőben is támogassa alapítványunkat, hogy gyermekeink még jobb, még szebb környezetben, örömmel és hasznosan múlassák az időt nálunk! Köszönjük felajánlását!