Beíratás a Zeneiskolába 2021.

Bemutatkozik 2021-22. nevelési év kiscsoportja -a NAPOCSKA CSOPORT

Kedves Érdeklődő Szülő/k!

A járványügyi helyzet okán az idei évben ismételten online módon történik a leendő óvodás gyermekek beíratása, így nincs lehetőség a betekintést biztosító nyílt napok megszervezésére.

Minden leendő szülő száma a legfontosabb kérdés azonban, hogy kik lesznek az óvó nénik, dajka néni, milyen lesz a gyermeket körül vevő környezet?!

A Napocska leendő kiscsoport Bemutatkozó összeállításával reméljük választ tudunk adni ezekre a kardinális kérdésekre!

A Napocska leendő kiscsoport - 2021- 22 nevelési év - bemutatkozása

Várjuk jelentkezésüket!

Üdvözlettel: Kovács Alíz óvodavezető

Bemutatkozó kisfilm az óvodánkról

Kedves Szülők!

Szeretettel ajánljuk figyelmükbe az óvodánk életébe betekintést nyújtó kisfilmünket!

Óvodai beíratás a 2021/2022 nevelési évre

A 2021/22 tanévre vonatkozó Általános Iskolai körzethatárok

Tisztelt Szülők!

A  mellékletben  olvashatók 2021/2022. tanévre vonatkozóan a Balatonfüredi Tankerületi Központ által közzétett általános iskolai felvételi körzetek határai, beosztásai.

melléklet_Körzethatárok meghatározása - Balatonfüredi TK 20210226_