SZÜLŐK FIGYELMÉBE 2021-22 nevelési év

TISZTELT SZÜLŐK!

járványügyi készenlétre való hivatkozással 2021. 09. 01. -től a Balatonfüredi Óvárosi Óvodában a melléklet szerinti egészségvédő szabályok vannak érvénybe, melyek módosításig vagy visszavonásig alkalmazanadók és betartandók. A módosításra a járványügyi helyzet alakulásától függően kerül sor. Szíves együttműködésüket és megértésüket köszönjük!

SZÜLŐK FIGYELMÉBE - A 2021-22 NEVELÉSI ÉV SZABÁLYAI

Beíratás a Zeneiskolába 2021.

Bemutatkozik 2021-22. nevelési év kiscsoportja -a NAPOCSKA CSOPORT

Kedves Érdeklődő Szülő/k!

A járványügyi helyzet okán az idei évben ismételten online módon történik a leendő óvodás gyermekek beíratása, így nincs lehetőség a betekintést biztosító nyílt napok megszervezésére.

Minden leendő szülő száma a legfontosabb kérdés azonban, hogy kik lesznek az óvó nénik, dajka néni, milyen lesz a gyermeket körül vevő környezet?!

A Napocska leendő kiscsoport Bemutatkozó összeállításával reméljük választ tudunk adni ezekre a kardinális kérdésekre!

A Napocska leendő kiscsoport - 2021- 22 nevelési év - bemutatkozása

Várjuk jelentkezésüket!

Üdvözlettel: Kovács Alíz óvodavezető

Bemutatkozó kisfilm az óvodánkról

Kedves Szülők!

Szeretettel ajánljuk figyelmükbe az óvodánk életébe betekintést nyújtó kisfilmünket!

Óvodai beíratás a 2021/2022 nevelési évre